MEDYA > HABERLER

LAMP 83'ten yeni ve estetik bir çözüm: Ark Sarkıt
Tarih : 15.08.2013

LAMP 83’ten T5  floresan lamba ve Led alternatifleri sunan,  estetik tasarımıyla mekanları farklılaştıracak yepyeni bir sarkıt, Ark .

 

İnce ve zarif tasarımıyla ilk bakışta fark edilen Ark Sarkıt,  68 mm genişlik ölçüsüne sahip. Tek parça halinde 3 metreye kadar ve birbirine eklenerek çok daha uzun boyutlarda sarkıt kullanımı imkanı sunuyor. Floresan ve LED ışık kaynaklı alternatifleriyle farklı ihtiyaçlara cevap veren Ark Sarkıt, güçlü ışığı ile ofis, konut, mağaza ve diğer tüm mekânlarınız için fark edilir ve çarpıcı bir çözüm.

 

14W ile 80W aralığında 8 farklı güç seçenekli floresan ürün; FH ve FQ lamba alternatiflerini müşterilerin tercihine sunuyor. Farklı ışık güçleri bulunduruyor oluşu sayesinde pek çok farklı mekan ve uygulama için avantajlı hale gelen Ark Sarkıt, şıklığıyla olduğu kadar yüksek kalitesi ile de öne çıkıyor.

 

11W ve 16W LED gücünde alternatifi bulunan LED ürün ise, 2000 lümene ulaşan ışık gücü ile ofisler, toplantı odaları,  hol ve girişler gibi alanların dışında mağaza banko üstleri ve market rafları alanlarında da tercih edilir hale geliyor. Ilık beyaz (3000K) ve natürel (4000K) Led rengi alternatiflerine sahip Ark Sarkıt, 500 mA ve 700mA çalışma akımında üretiliyor. Ürün, tasarlanan ve test edilen pasif soğutma kapasitesi sayesinde Led modüllerin ömrünü maksimize ediyor.

 

Led aydınlatmanın uzun ömür ve önemli ölçüde enerji tasarrufu avantajlarını müşterilerine sunan ürün; diğer ışık kaynağı alternatifinde olduğu gibi siyah, beyaz ve metalik gri renklerinde üretilebiliyor.