MEDYA > HABERLER

LAMP 83 iki ayrı standı ile Yapı Fuarı'nda...
Tarih : 05.05.2016

LAMP 83, İKİ AYRI STANDI İLE YAPI FUARI’NDA… 

 

LAMP 83, 10-14 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da yapılacak olan ve iki ayrı stantla katılacağı 39. Yapı Fuarı İstanbul için hazırlıklarını tamamladı.

 

Yapı sektörünün Türkiye’de yapılan en önemli fuarı olan 39. Yapı Fuarı İstanbul, yaklaşık 100.000 m2 bir alan üzerinde ve 1250 civarında firmanın katılımıyla düzenleniyor. Beş gün süren fuarı ortalama 100.000 kişi ziyaret ediyor.
 

LAMP 83’ün, fuardaki mevcudiyeti 1980’li yıllara kadar uzanıyor. Geçtiğimiz sene taşındığı yeni fabrikasında, üretim ve Ar-Ge teknolojisini geliştiren LAMP 83, bu sene fuara iki ayrı stant ile katılıyor.
 

10. salonda 231 numarada yer alan 112 m2’lik LAMP 83’ün kendi standındaki en önemli yenilikler arasında ‘İnsan Odaklı Aydınlatma’ kavramına uygun ürünler ile pleksiglastan üretilen, el yapımı yeni dekoratif ürün serisi yer alacak.

 

 

LAMP 83, aydınlatma sektörüne önümüzdeki dönemde damga vurması beklenen ‘İnsan Odaklı Aydınlatma’ konseptine uygun olarak geliştirdiği ürün ve kontrol sistemlerini, Türkiye’de ilk kez Yapı Fuarı’nda sergileyecek. Bu konsept, kısaca ‘Uygun aydınlatma aygıtları ve kontrol sistemleri ile, yapay ışığın, renk tonu ve ışık şiddeti açısından güneş ışığını kopyalayacak senaryolarla kontrol edilmesi’ olarak tanımlanabilir. ‘İnsan Odaklı Aydınlatma’ kavramında, ışığın, insanın sirkadyen biyoritmi ile uyumlu şekilde üretilmesi ve kontrol edilmesi sayesinde kişisel performansın ve motivasyonun artması, öğrenme ve algılamanın kolaylaşması, konsantrasyon süresinin uzaması gibi insan davranışlarının pozitif yönde etkilenmesi sağlanıyor.
 

LAMP 83’ün fuarda sergileyeceği yeni ürünler arasında, pleksiglastan el yapımı olarak üretilen ve dikdörtgen, halka, kare ve küre formlarındaki aydınlatma aygıtlarından oluşan yeni dekoratif ürün gamı da yer alıyor. Dekoratif seriye, yeni geliştirilen Optio, Uni, R-Flex, ahşap desenli Ark ve Bright ürün aileleri ile beraber mevcut ürün ailelerinin yeni versiyonları da eklenecek.

 

 

Öte yandan LAMP 83’ün stratejik işbirliği yaptığı ünlü Alman aydınlatma firması Selux de, ayrı bir stant ile Yapı Fuarı’na katılıyor. Selux’ün çok beğenilen ve son olarak Light + Building fuarında sergilenen dış aydınlatma ürün ve sistem çözümleri, Türkiye’de ilk kez sergilenmiş olacak. Hem ülkemizde hem de yakın coğrafyalardaki nitelikli projelere, LAMP 83 servis kalitesi ve dağıtım ağı kullanılarak ulaştırılacak olan teknoloji harikası ürünler, LAMP 83 tarafından işletilen ve Salon 10 331 numarada yer alan 49 m2 büyüklüğündeki stantta ziyaretçiler ile buluşacak.

 

 

Özetle, son yıllarda istikrarlı şekilde büyüyen ve ihracat hacmini arttıran LAMP 83, Yapı Fuarı İstanbul’a gelecek olan tüm ziyaretçileri, 10. Salon’da yan yana olan 231 ve 331 numaralı stantlarda ağırlamaktan büyük keyif alacak.
 

Bir kahve eşliğinde aydınlatma dünyasındaki son gelişmeleri paylaşmak ve LAMP 83’ün ile Selux’ün en yeni ürünlerini deneyimlemeniz için sizleri stantlarımıza bekliyoruz.
 

Not: Ücretsiz online davetiyenizi almak için lütfen tıklayın.