MEDYA > HABERLER

LAMP 83 yeni anlaşmalarla ihracatta vites yükseltti...
Tarih : 19.04.2016

30 yılı aşkın süredir  ihracat yapan LAMP 83, 2016’nın ilk çeyreğinde distribütör ağına Fransa, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Danimarka, Gürcistan, Finlandiya ve Norveç’i dahil etti.

 

LAMP 83, 2025 kurum vizyonu kapsamında bir yandan 2016 Frankfurt Light & Building fuarında en yeni LED ürün ve sistemleri ile gövde gösterisi yaparken; diğer yandan fuarla eş zamanlı planlanan yedi ayrı ülke distribütörlük anlaşmasını fuarda imzaladi. Böylelikle, LAMP 83 markalı LED aydınlatma ürün ve sistemlerine düzenli bir dağıtım ağıyla erişilebilen ülke sayısı arttırılırken, toplamda 40'ın üzerinde ülkeye ihracat yapılır hale gelindi. 

 

İhracat alanındaki bu flaş gelişmeleri değerlendiren LAMP 83 Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Batu Ceyişakar, ‘LAMP 83’ün büyüme stratejisinde ihracat satış noktalarımızı kalıcı şekilde yapılandırmak ve ve bu noktaların sayısını arttırmak çok önemli bir yer tutuyor. Bu bağlamda 2016’ya hızlı bir başlangıç yaptık. İmzaladığımız yeni anlaşmalar sayesinde, bu çok önemli ve büyük pazarlara LAMP 83 ürün ve hizmetlerini doğrudan sunma şansını yakalayacağız. Ayrıca kısa zamanda kontrat imzalama aşamasına geldiğimiz başka ülkelerin de bulunması, bizi sevindiren bir başka nokta. Planlı ve istikrarlı bir şekilde LAMP 83’ü büyütmeye, uluslararası rekabette önde olmaya ve artan ihracat payımızla beraber ülke ekonomisine katkı yapmaya çalışıyoruz’ yorumunu yaptı.

 

Kurum vizyonu ve gelecek büyüme planları çerçevesinde, düşük kalite / düşük fiyat rekabetinin etkin olduğu pazarlar yerine;  tasarım, kalite, sistem çözümü, nitelik ve hizmet yoğun pazarlara konsantre olan LAMP 83 büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. 1963 yılında Karaköy Bankalar caddesinde başlayan ışığın yolculuğu, uluslararası pazarlarda güvenle sürdürülüyor.