MEDYA > HABERLER

LAMP 83 Ayakkabı Dünyası merkez ofisini aydınlattı.
Tarih : 01.08.2015

Aydınlatma aygıtları üretiminin önde gelen Türk firması LAMP 83, sektörünün lider firmalarından Ayakkabı Dünyası’nın İstanbul’daki yeni genel merkezini aydınlattı.

 

Ayakkabı mağazacılığının önde gelen firmalarından Ayakkabı Dünyası, Ankara’da bulunan genel merkez ofisini İstanbul’a taşıdı. Mimari tasarımı ve projesi firma bünyesindeki mimarlar tarafından dizayn edilen Ayakkabı Dünyası genel merkez ofisi, özel tasarım ürünler ile aydınlatıldı.

 

Firma, genel merkezinin aydınlatmasını, aydınlatma aygıtları üretiminin önde gelen Türk firması LAMP 83’e emanet etti. Maslak’taki USO Center’da bulunan yeni genel merkez ofisi, 1.300 m2’lik kullanım alanına sahip olup iki kattan oluşuyor. Açık ofis konseptinde tasarlanan merkez, dinlenme alanı, showroom, çalışma ofisleri, yönetici ve toplantı odalarından oluşuyor.

 

Toplam 302 adet LAMP 83 ürünü kullanılan projenin aydınlatmasında, çalışanların verimli ve rahat çalışmasını sağlayacak görsel konforun yanı sıra, sadece LED’li ürünlerin kullanımı ile enerji tasarrufu yapılması ön planda tutuldu.

 

Genel aydınlatmada, LAMP 83’ün projelere özel ürün tasarlama ve üretme kabiliyeti ile ortaya çıkmış olan sıva üstü aydınlatma aygıtları kullanılırken, özel olarak tasarlanan ve kablo tavasına monte edilen bu üründen 150 adet kullanıldı. 

 

Yönetici masaları için 20W’lık 17 adet ve personel masaları için ise 40W’lık 31 adet ARK LED sarkıt ürünü tercih edildi

 

Toplantı odaları, 1 adet 224W 65x356cm boyutunda ve 2 adet 128W 65x181x3cm boyutunda özel tasarım LED dikdörtgen sarkıtlar kullanılarak aydınlatılırken; yönetici odalarında 70 adet 90cm çapında özel tasarlanmış sıva üstü ürünler yer aldı.

 

Showroom aydınlatması ise sergilenen ürünleri ön plana çıkaracak şekilde 26 adet 30W gücünde PrideLED spot kullanılarak gerçekleştirildi.