MEDYA > HABERLER

LAMP 83 38. Yapı Fuarı Turkeybuild'deydi.
Tarih : 27.04.2015

LAMP 83,  21-25 Nisan tarihleri arasında TÜYAP’ta düzenlenen olan 38. Yapı Fuarı – Turkeybuild’de yerini aldı. Her sene olduğu gibi, 2015 için de teknolojik gelişmelerin ışığında ürün gamını geliştiren ve yenileyen LAMP 83, fuara ziyaretçilerin büyük beğenisini toplayan standı ile katıldı.

 

Toplam 155 adet ürünün sergilendiği LAMP 83 standında, bu senenin dikkat çeken yeni ürünleri arasında, TIR lense sahip PrideLED ailesinin yeni ürünleri ile R-Flex serisinde geliştirilen hareketli ankastre ürün ve spot yer aldı.

 

PrideLED ailesinin spot ve ankastre olmak üzere tüm ürünlerine adapte edilen ve bu ürün için özel olarak geliştirilen TIR lens sayesinde, daha da kontrollü, homojen ve net bir ışık dağılımı elde ediliyor.

 

Vurgu aydınlatmasına ihtiyaç duyulan, ancak ray spotun kullanılması tercih edilmeyen mekanlar için geliştirilen R-Flex ailesinin hareketli ankastre ürünleri ise, yüksek güçte ve yoğunlaştırılmış ışığın, istenen açıda yönlendirilebilmesini sağlıyor.

 

LAMP 83’ün aydınlatma partneri olarak geliştirilmesine katkıda bulunduğu yeni, aydınlatma entegreli aluminyum tavan sistemi de, 38. Yapı Fuarı’nda ilk kez sergilendi. Kullanılacağı mekanın hem askı tavan, hem de aydınlatma ihtiyacını aynı anda karşılayan bu yenilikçi ve fonksiyonel çözüm, ziyaretçilerin beğenisini sunuldu.

 

Stantta ayrıca LAMP 83’ün en popüler ve verimli ürünleri arasındaki SilverLED, StarLED, JoyLED, MiniLED, Ark serileri ve dış aydınlatma konusunda uzman İtalyan firma GOCCIA’nın ürünleri ile beraber müşteri beklentilerinden yola çıkılarak oluşturulan diğer tasarımlar ve  aydınlatma çözümleri de sergilendi.

 

Mağaza, ofis, müze ve sergi, rezidans ve otel aydınlatması gibi pek çok farklı alan ve sektöre hitap edecek şekilde, farklı ürün gruplarının uygulama alanlarının sergilediği LAMP 83 standında, ayrıca aydınlatma profesyonellerinin ilgisini çekecek otomasyon çözümleri de yer aldı.

 

LAMP 83’ün büyük beğeni toplayan standını üç boyutlu olarak dolaşmak için lütfen tıklayın.