MEDYA > HABERLER

LAMP 83’ün internet sitesi yenilenerek yayına girdi.
Tarih : 21.07.2014

Aydınlatma aygıtları üretiminin önde gelen Türk firması LAMP 83, internet sitesini yeniledi. Zengin içeriği ile büyük bir ihtiyaca cevap verecek olan site, sosyal medya entegrasyonu ve dinamik yapısı ile ön plana çıkıyor.

 

LAMP 83’ün aydınlatma sektörünün artan bilgi ihtiyacını karşılamak ve yenilikçi yüzünü yansıtmak için tasarladığı yeni internet sitesi yayın hayatına başladı. LAMP 83, internet sitesini tasarlarken, müşterilerin aydınlatmada teknoloji ve performansa daha kolay ulaşabilmesini hedefledi. Yeni ürün gamının yanı sıra, 140’tan fazla referans projenin fotoğraflarına erişilebilen sitenin, Türkçe ve İngilizce versiyonları mevcut. Site, şu anda yaklaşık 1200 farklı sayfayı barındırıyor.

 

LAMP 83’ün tüm ürün gamına dair verilerinin yer aldığı ‘Ürünlerimiz’ sayfalarının yanı sıra, arama motoru entegrasyonu olan dijital ürün kataloğunun kullanıcılara kolaylık sağlaması bekleniyor. Kapsamlı teknik bilgi sayfalarının yanında, LAMP 83’ün ürünleriyle ilgili teknik veriler, katalog sayfaları, teknik çizimler, ışık eğrileri gibi tüm detaylara siteden ulaşılabiliyor. Bütün işletim sistemleri ile uyumlu olarak çalışan sitenin tablet, cep telefonu vb cihazlarla uyumu, ziyaretçilerin işini kolaylaştırıyor.

 

Sitede, firmaya dair kurumsal ve ticari bilgilerle beraber, iletişim bilgilerine erişmek ve e-bülten abonesi olmak da çok kolay. Yakın zamanda DIALux’ün üç boyutlu çizimlerinin de eklenmesi ile büyüyecek olan sitede, güncellemelere de anında ulaşılabilecek.