MEDYA > HABERLER

LAMP 83 İSTANBULLIGHT 2013 Aydınlatma Fuarı'nda
Tarih : 08.04.2013

LAMP 83, Aydınlatma Türk Milli Komitesi (ATMK) desteği ile 18-21 Nisan 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek İstanbullight Uluslararası Aydınlatma Teknolojileri Fuarı’nda yer alacak. Fuarda, pek çok seminer, workshop ve etkinlik ziyaretçilerle buluşacakken LAMP 83 standında  ziyaretçileri bekleyen özel sunumlar var.

 

LAMP 83, LED ışıklı aygıt ailesi “EVOLED” ile yer alacağı fuarda; müşteri beklentilerinden yola çıkarak oluşturduğu yeni LED ürün tasarımlarını ve yenilikçi aydınlatma çözümlerini sergileyecek. Konut, otel, mağazacılık & perakende ve ofis aydınlatması gibi pek çok farklı alan ve sektöre hitap edecek şekilde, farklı ürün gruplarından oluşturulan EVOLED; 5 yıldan uzun sürelerde dahi ilk günkü verimlerini koruyarak, düşük enerji tüketimleri ile istenilen düzeyde aydınlık seviyelerini sağlayabilmek üzere tasarlandı.  Geleneksel ışık kaynakları ve LED ışık kaynaklarının kullanıldığı aygıtların verimlilik ve enerji tasarrufu kıyaslarının yanı sıra, aydınlatma otomasyonu demonstrasyonlarının yapılacağı LAMP 83 standında aydınlatma ilgilileri için pek çok uygulama yer alacak.

 

Aynı zamanda  Türkiye’nin önemli cam, seramik ve resim sanatçılarından Pelin İnal’ın LED ışığının netliği, berraklığı ve avantajlarında cam sanatının etkileyici sunumu yer alacak.  “Geçmişten Geleceğe Kıyafet Yolculuğu” isimli bu sunum, cam sanatının etkileyiciliği ile buluşacak. Osmanlı sultanlarının giyim kuşamlarında önemli bir yer tutan kaftanla başlayıp 1900’lü yılların başında Avrupa’daki Jön Türkler’in ve azınlıkların taktığı şapkalı kıyafet devrimine uzanan bu farklı sunum LAMP 83 standına renk katacak.

 

LAMP 83, aydınlatma çözümlerinde yenilik ve teknoloji arayanları İstanbul Fuar Merkezi  10. Holl’de yer alan standında karşılıyor olacak.